10.027 gösterim
5,41 viral puan

Deep Web'te Hala Ticareti Yapılan 5 Şey

Bitti sandığımız çoğu şey aslında Deep Web için bitmiş sayılmaz.
EnesAbiş 16.11.2016 saat 14:54
 1. 1. Nükleer Drone'lar

  2016 yılında Barrack obama 56 devletin ileri gelenleriyle bir toplantı düzenledi. toplantının konusu ise Deep weeb in nükleer potansiyeli üzerineydi. Üzerine yapılan konuşmalar ise deep web de satılan malzemeler ile batı metropolünde büyük çaplı katliamlar yapılabileceği üzerineydi. Hastaneler ve araştırma laboratuvarlardan çalınan tıbbi izotopların Deep Web de satılması ile ilgili söylentiler çoktan yayılmaya başlamıştı. Bunun üzerine istihbarat teşkilatları aktif terör örgütlerinin patlayıcı maddeleri drone yoluyla hedeflerine uçurabileceği ihtimali olduğunu söyledi. İngiltere ise bu durumu onaylayıp tarım yoluyla kullanılan drone ları satın alarak radyasyon yaymak amacıyla kullanılabileceğini söyledi.
 2. 2. Satılık İnsanlar

  Sömürgeciliğin sona ermesiyle insan ticaretinin son bulduğunu sanıyorduk. Ancak Deep Web için durum biraz daha farklı. Yaklaşık 2 milyon insan kaçırılmış ve Deep Web'de yeni alıcılarını bekliyor. Satılan insanların başına gelebilecek en kötü şey ise insanların korkunç deneyler yapan vicdansız doktorların eline düşmek olacaktır. Etiği hiçe sayan deneyciler sayesinde canlı insan piyasasında her yıl 12 miyon dolar dönüyor. Satılan kaçırılmış insanlar üzerinden piyasaya sürülecek ilaçlar hatta yeni ameliyat teknikleri bile deneniyor.
 3. 3. Zehirler ve Virüsler

  2015 yılında 20 yaşında Florida'lı bir adam Deep Web deki bir ilanı yüzünden 9 yıl hapse mahkum edildi. Sattığı maddelerin kullanımının kolay olduğunu ve karşısındakini kolayca öldürebileceğini iddia ediyordu. Bunu duyan istihbarat teşkilatı bir sonraki satış için pusuya yattı. Bir sonraki ticarette baskın yaptılar ve suç üstü yakaladılar. Malları almak isteyen bir kadının ise bunun sebebinin annesini öldürmek istemek olduğunu açıkladı. Dışarıda bir çok kişi ölümcül dozda uyuşturucuları Deep Web'den satın aldığını itiraf etmiştir.
 4. 4. Organlar

  Ekonomik sıkıntı çeken insanlar organlarını Deep Web üzerinden satışa çıkartıyor. Aracılık yapan orga mayfaları iki tarafında çaresizliğinden faydalanarak büyük kar elde ediyorlar. Örneğin bazı organ satan insanlar 1000 dolar gibi bir ücret alırken aracı mafya 100.000 dolar civarı ücret alıyor. Ameliyatın kolaylığından dolayı böbrek başta olmak üzere akciğer, karaciğer ve gözler bile satışa çıkıyor, hatta bir çift gözün 1500 dolara satışa çıkartıldığı bile görülmüş.
 5. 5. Kiralık Katiller

  Deep Web insani değerlerden o kadar uzak ki insan hayatı çok cüzi rakamlara tekabül ediliyor. 10.000 dolara insan hayatı sona erdirme hizmeti satın alınabiliyor ve bu ödemeler bitcoin yöntemi ile yapılıyor. Hatta temiz bir ölüm seçimi yada premium seçenekleriyle acılı bir ölüm ilaı bile sunuyorlar. Akla gelmeyecek işkence yöntemleriyle kurbanlar acılı bir ölüme terk ediliyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 87 gösterim
 • Twitter: 119 gösterim

 • Toplam Viral: 717 gösterim
 • Toplam Seed: 1.855 gösterim
 • Toplam Direkt: 7.455 gösterim
 • Viral Puan: 5,41