1.279 gösterim
9,62 viral puan

Vize Almadan Gidebileceğiniz 5 Avrupa Ülkesi

Schengen vizesi için belge toplamakla uğraşmak istemiyorsunuz veya spontane gelişen bir tatil planınız yani kısıtlı bir zamanınız var... O zaman sizin için hazırladığımız, vizesiz gidilebilecek 5 Avrupa ülkesine gelin bir göz atalım.
ebrumutluay 07.10.2019 saat 11:12
 1. 1. Belarus

  Kuzey Avrupa'da yer alan Belarus'un başkenti Minsk şehridir. Yoğun bir Rus etkisine rağmen, Minsk'te kendinizi aynı zamanda tipik bir Avrupa ülkesinde hissedebilirsiniz. Kısa sürede keyifli vakit geçirebileceğiniz Belarus'u özellikle yaz aylarında görmenizi tavsiye ediyoruz.
 2. 2. Makedonya

  Balkanlarda yer alan ülkede özellikle Üsküp ve Ohrid şehirleri kesinlikle görülmesi gereken yerlerden. Bozulmamış ormanları, gölleri ve doğası ile huzurlu bir tatil geçirebilir ve leziz Makedon köftesini tadabilirsiniz.
 3. 3. Karadağ

  Adriyatik'in incisi Karadağ'ın doğası, tarihi yapıları, kumsalları ve renkli gece hayatıyla oldukça keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün.
 4. 4. Moldova

  Doğu Avrupa'da yer alan ülke asma bahçeleri ve şarapları ile ünlü. Parkları, meydanları ve gece hayatı ile kısa zamanda eğlenceli bir tatil geçirebileceğiniz ülkelerden.
 5. 5. Ukrayna

  Avrupa'nın en çok turist çeken ülkelerinen Ukrayna'nın en popüler şehirleri şüphesiz Lviv ve Kiev. Ortalama bir bütçe ile gezebileceğiniz en güzel Avrupa ülkelerinden.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 11 gösterim
 • Toplam Seed: 133 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.135 gösterim
 • Viral Puan: 9,62