460 gösterim
14,38 viral puan

Evde Sıkılıyorsanız Bu İçerik Tam Size Göre

Evde kalarak kendimizi, sevdiklerimizi ve çevremizi hastalıktan korumaya çalıştığımız bu dönemi sıkılmadan nasıl atlatabiliriz? Hatta belki bu dönemi kendi içimize dönmek, bilmediğimiz yeteneklerimizi keşfetmek ve yeni hobiler edinmek için değerlendirebilirz. İşte evde yapabileceğiniz birkaç aktivite önerisi:
nursultansaydan 21.04.2020 saat 12:28
 1. 1. Fazlalıklardan Kurtulun

  Evinizi yeniden düzenlemek için en ideal zamandasınız. Neredeyse hepimizin evinde düzenlemek için sürekli ertelenen bir bölüm bulunmakta. İşte tam da bu zaman diliminde dolaplarınızı, odalarınızı ve eşyalarınızı düzene sokabilir ve fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.
 2. 2. Yoga Yapmayı Deneyin

  Yoga hem bedeniniz hem de zihniniz için sağlıklı bir aktivitedir. Sabahları yapacağınız 30 dakikalık bir yoga günlük stres seviyenizi azaltacak ve güne daha zinde başlamanıza yardımcı olacaktır.
 3. 3. Podcast Dinleyin

  Eğer kitap okumak için konsantre olamıyorsanız ve eskiden gelen bir radyo dinleme alışkanlığınız da varsa, çeşitli yayın platformlarından ilgi alanınıza göre dinlemelik podcast’ler bulabilirsiniz.
 4. 4. Ödüllü Filmlere Göz Atın

  Sürekli ertelediğiniz filmleri izlemek için şahane bir dönem. Örneğin bu yıl Oscar ödülü kazanmış filmlerden başlayabilirsiniz.
 5. 5. Yeni Tarifler Deneyin

  Sporunuzu ihmal etmeden kendinizi yemekle ödüllendirmenizde bence bir sakınca yok. Yeni yemek tariflerine göz atarak mutfakta hünerlerinizi sergileyebilirsiniz, hem belki bu sayede yeni bir hobi bile edinebilirsiniz. Belki bu dolmalara göz atınca kendinizi mutfakta bulabilirsiniz: https://kulturveyasam.com/envaicesit-dolma/

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 32 gösterim
 • Toplam Direkt: 426 gösterim
 • Viral Puan: 14,38