701 gösterim
12,75 viral puan

Üniversite Hayatının Vazgeçilmezleri

Hayatımızın en keyifli ve en öğretici dönemi olan üniversite zamanlarımızın 5 vazgeçilmez olayını bir araya topladık, gelin beraber göz atalım.
YeşimYılmaz 09.07.2019 saat 09:25
 1. 1. Bütlere Kalmak

  Ne kadar başarılı olursanız olun, sınavlara ne kadar çalışırsanız çalışın, üniversiteden en az bir büte girmeden mezun olma olasılığınız yok denecek kadar az…
 2. 2. Kalabalık Arkadaş Grubu

  Üniversiteye girdiğiniz anda ne olduğunu anlamadan, kendinizi kalabalık bir arkadaş grubunda bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Doğum günleri, partiler, festivaller, ders sonrası kalabalık yemekler…
 3. 3. Parasız Kalmak

  Hayatımızın belki de en eğlenceli dönemlerinin başında gelen öğrencilik günlerinin de bir takım zorlukları olacak elbette. Yeri gelecek ne kadar harcama yaptığınızın farkına varmadan ay sonu gelecek, yeri gelecek en yakın arkadaşınıza borç vermek suretiyle parasız kalacaksınız.
 4. 4. Öğrenci Kredi Kartı

  Aile yanından ayrılıp üniversiteye başlayan ve özellikle bir yandan okuyup bir yandan çalışan çoğu öğrencinin makul bir limite ve kampanyalara sahip bir kredi kartının olması kaçınılmaz.
 5. 5. Ev/Yurt Problemleri

  Yurtta veya ailesinin yanında kalan her öğrenci mutlaka eve çıkmak için bir dönem mücadele verecektir. Evde arkadaşları ile birlikte yaşayan öğrencilerin ise aralarında bir problem oluşmaması mucize sayılabilir.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 55 gösterim
 • Toplam Direkt: 638 gösterim
 • Viral Puan: 12,75