2.201 gösterim
4,22 viral puan

Güne Daha Pozitif Bir Başlangıç Yapmak İçin 5 Tüyo

Güne stresle başlamak istemiyorsanız bu tavsiyelere uymanız gerekiyor.
nursultansaydan 28.03.2019 saat 15:12
 1. 1. Yeterli Miktarda Su Tüketin

  Vücudunuzun yaklaşık yüzde 60 sudan oluştuğundan, biraz dehidrasyon bile enerjinizin düşmesine neden olabilir. Baş ucunuzda bulunduracağınız ve sabah uyandığınızda içeceğiniz bir bardak su, enerjinizi artıracak ve metabolizmanızı en iyi şekilde çalıştırmaya devam ettirecektir.
 2. 2. Telefonunuzu Bir Süre Uzaklaştırın

  Sabah uyanır uyanmaz telefonunuz ile radyasyon almak yerine sabah rutininizi tamamlayana kadar telefonunuzu komidin üzerinde bırakın. Sakin ve enerjik bir ruh hali yakalayabilmek için kendinize odaklanarak güne başlayın.
 3. 3. Yapılacaklar Listesi Çıkarın

  Günlük veya haftalık yapılacaklar listeleri çıkararak her şeyi hatırlamak zorunda kalmaktan kaçının. Bir şeyleri hatırlamaya çalışma sürecinde, özellikle hatırlayacak çok şey varsa, çok fazla stres var. Yapılacaklar listesi olması bu sorunu önlemenize yardımcı olur.
 4. 4. Yürüyüş Yapın

  Egzersizin, mutluluk hormonu olarak adlandırılan endorfinin artırılmasına yardımcı olduğu ve sabahları daha enerjik hissetmenizi sağlayacağı bilinen bir gerçek. Sabahları yapacağınız yürüyüş, şüphesiz size bedenen ve ruhen oldukça iyi gelecektir.
 5. 5. Gün Sonu İçin Eğlenceli Bir Şey Planlayın

  Gün sonunu dört gözle beklemenizi sağlayacak planlar yapın. Araştırmalar, heyecan verici bir şeyin öngörülmesinin, olayın kendisi kadar mutluluk verebileceğini iddia ediyor. Bu yüzden, hemen vizyondaki en yeni film için bir bilet kapın ya da yeni restoranda kendiniz ve arkadaşlarınız için rezervasyon yapın! Güne zinde ve güzel başlamanın yolları hakkında daha fazla tavsiye için linke göz atabilirsiniz;

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 14 gösterim
 • Twitter: 63 gösterim

 • Toplam Viral: 86 gösterim
 • Toplam Seed: 522 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.593 gösterim
 • Viral Puan: 4,22