1.062 gösterim
8,63 viral puan

Vuslat dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı?

TRT 1'in yeni dizisi Vuslat birinci bölümüyle 7 Ocak Pazartesi akşamı ekrana geldi. Kadir Doğulu, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar ve Devrim Özkan'ın başrollerini paylaştığı Vuslat dizisi çarpıcı senaryosuyla dikkatleri çekti. Dizi sosyal medyada da en fazla konuşulan konular arasına girdi.
MerakliYazar 10.01.2019 saat 14:21
 1. Geçtiğimiz Pazartesi günü TRT'de ilk bölümü yayınlanan Vuslat dizisi sosyal medyanın da gündemindeydi.

  Ünlü oyuncu Kadir Doğulu TRT'nin yeni dizisi Vuslat'la ekranlara döndü. 'İyi insan olmak için çıkılan aşk yolculuğunun serüveni üzerine kurgulanan Vuslat dizisi ilk bölümüyle büyük ilgi topladı.

  Kadir Doğulu’nun ‘Aziz’, Devrim Özkan’ın ‘Feride’, Mehmet Özgür’ün ‘Salih Baba’ ve Ümir Kantarcılar’ın ‘Kerem’ karakterlerini canlandırdıkları ‘Vuslat, “İyi insan” olmak için çıkılan aşk yolculuğunun serüveni üzerine kurgulanmış. Dizinin farkı ise tüm karakterlerin İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatması.

  Peki sosyal medyada çok konuşulan dizinin ilk bölümünde neler oldu?

  Vuslat dizisi yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerine oldukça gerilim dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Feride babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fırat’la ilgili bir gerçeği öğrendi.

  Gizemli bir rüya geçmişten gelen bir saat ve karanlık bir olay Aziz ve Feride’yi birbirine bağlıyor. Aziz, önemli bir anlaşmasını yürütürken üvey kardeşi Kerem’le gerilim yaşıyor. Feride babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fırat’la ilgili bir gerçeği öğreniyor. Salih, kadim bir bilgelik oyununu mahalleliye tanıtıyor. Feride’nin babası Faik acı bir olayla karşılaşıyor.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 123 gösterim
 • Toplam Direkt: 929 gösterim
 • Viral Puan: 8,63