1.348 gösterim
9,36 viral puan

Para harcamayı seven insanların yaptığı 4 şey

Bazı insanlar parayı biriktirmeyi severken bazıları da harcama konusunda uzmandırlar. Peki bu parayı harcamayı sevenler neler yapar?
MerakliYazar 20.09.2018 saat 09:38
 1. 1. Genellikle altın yatırımı yaparlar

  Ülkemizde en sevilen yatırım yollarından biri altın. Aslında bu sayede düğünleri de aradan çıkarmış olursunuz. Bir banka hesabına koyarak hem de belli miktarda gelir de sağlayabilirsiniz.
 2. 2. Bol bol seyahate çıkarlar

  3 lira 5 lira derken paralar birikince hemen bir seyahat organizasyonu düzenlemeyi severler. Önceden alınan uçak bileti hostellerden rezervasyon ile hem bütçeyi azaltıp hem de daha diyaloğu yüksek bir seyahat yapabilirsiniz.
 3. 3. Teknolojik aletleri almayı severler

  Bir de her çıkan telefonu denemek isteyen kameraları olan teknoloji delilerine tavsiyemiz var. Yepyeni enteresan ürünleri alıp deneyebilirsiniz. İkinci el piyasası da iyi olduğu için elininizde de kalmaz. Yenisi çıkınca yenisi alıp eskisini satarsınız.
 4. 4. Tabiki alışveriş yapmayı severler

  Alışveriş yapmadan duramayanlar tabiki alışverişi çok severler. AVMler mağazalar dolaş dolaş dur. Harcama yaptıkça bir ferahlık hissederler. Ama gün sonunda kese suyunu çekebilir ona da dikkat etmek lazım.Tabi tüm bu harcamalarınızda size indirim sağlayacak ve harcamalarını kontrol edebileceğiniz bir kart var. Parafcard Alışveriş Gurularına, Teknoloji Delilerine ve Seyahat tutkunları için birçok kampanya yapan Parafcard hem sizin harcamalarınızı kontrol etmenizi sağlıyor.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 14 gösterim
 • Toplam Seed: 144 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.190 gösterim
 • Viral Puan: 9,36