3.329 gösterim
52,02 viral puan

15. İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri sahiplerini buluyor!

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 15.’si gerçekleştirilecek olan “İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri” 19 Kasım akşamı Cemal Reşit Rey Kongre Merkezi'nde sahiplerini buluyor.!
ihabotihabot 17.11.2014 saat 15:53
  1. Ödül törenin de Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Başkanı Dr. Mustafa Aydın dernek tarafından yapılan çalışmaları anlatarak ödül töreninin adının neden “İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri” olduğunu anlatacak. Deniz Akkaya’nın sunumuyla gerçekleşecek törende; Banu Noyan’ın koreografisini yaptığı İstanbul Aydın Üniversitesi ABMYO Moda Tasarım Bölümünün gerçekleştirdiği “22 Medeniyetin Kapısı Kars” defilesi sunulacak. Kars’ın olağanüstü güzelliği tasarımla bütünleştiği defile de Ece Gürsel Didem Taslan, Hasan Yalnızoğlu ve 25 manken podyuma çıkacak.

    Sigarayla Savaş konusun da öncü davranışlarıyla İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülüne layık görülen isimler; Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Burdur Valisi Hasan Kürklü, Türk Aktivist ve Köşe Yazarı Ayşe Arman Dünya Sağlık Örgütü (Who) Türkiye Temsilcisi Tütün Kullanımı İle Mücadele Uzmanı Dr. Toker Ergüder, Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu Zafer Ergin, “Sigarayı Bırakmak İstiyorum” Filminin Yapımcısı İpek Sorak, “Sigarayı Bırakmak İstiyorum” Filminin Terapisti Emre Üstünuçar, Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş ve Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyon Başkanı Hüseyin Öztürk.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
  • Facebook: 1 gösterim

  • Toplam Viral: 10 gösterim
  • Toplam Seed: 64 gösterim
  • Toplam Direkt: 3.255 gösterim
  • Viral Puan: 52,02